Neden Site YÖNETİMİ?

İhtisaslaşma,yani “Profesyonel Yönetim” her konuda savurganlığı önler, maliyetleri düşürür, verimliliği arttırır, hizmet ve yaşam  kalitesini yükseltir.

sivas site yönetimi

Site yönetimi hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

diğer hizmetlerimiz

Emlak Danışmanlığı

İhtiyaç duyduğunuz; “Profesyonel Emlak” için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

daha fazla bilgi al

Temizlik Hizmeti

İhtiyaç duyduğunuz; “Profesyonel Temizlik” için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Daha fazla bilgi al

Sivas Apartman Yönetimi

İhtiyaç duyduğunuz; “Profesyonel Yönetim” için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Daha fazla bilgi al

Güvenlik Hizmeti

İhtiyaç duyduğunuz; “Profesyonel Güvenlik” için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

daha fazla bilgi al

site yönetimi Referanslarımız

İhtisaslaşma,yani “Profesyonel Yönetim” her konuda savurganlığı önler, maliyetleri düşürür, verimliliği arttırır, hizmet ve yaşam  kalitesini yükseltir.

İhtiyaç duyduğunuz anda bizlere buradan mesaj gönderebilirsiniz.

  sivas-apartman-yonetimi

  sıkça sorulan sorular

  Asansörlerde bir arıza meydana geldiğinde asansörün üzerinde yazılı talimatta belirtilen telefon numarası veya yönetici aranıp arıza bildirilir. Eğer asansör içinde kalınmışsa paniğe kapılmadan talimata yazılı acil durum numaraları veya yönetici aranır ve sakin bir şekilde yardım gelmesi beklenir. Kesinlikle camdan çıkmaya çalışılmamalıdır.

   

  Öncelikle komşunuzun kapısını çalarak rahatsızlığınızı ifade etmeniz gerekmektedir. Daha sonra sorunun devam etmesi halinde yönetici ile iletişime geçebilirsiniz. İlgili daireye yönetici tarafından gerekli uyarılar yapılır. Tüm uyarılara rağmen sorunun devam etmesi halinde yapılacak olan bireysel olarak yasal hakkın aranmasıdır.

  *Sorun ortak alanlar ile ilgili bir durum ise; konu ile ilgili genel kurul da yöneticiye hukuki olarak yaptırım sağlaması için yetki verilmelidir.

  Yönetici aranarak durum bildirilir. Yönetim tarafından derhal konu ile ilgilenilir. Sorunun ortak alandan mı yoksa başka bir daireden mi geldiği tespit edilir. Ortak alandan ise yönetim tarafından, başka bir komşudan ise o kişi tarafından sorunun giderilmesi sağlanır.

  Aidatlarınızı yatırırken açıklama kısmına mutlaka daire no veya isim belirtilmelidir. Açıklama belirtilmediği takdirde ödeme bilinmeyen ödemelere düşmektedir. Açıklama yazamadığınız durumlarda yönetimi arayarak bilgi vermeniz halinde durum düzeltilecektir. Buna ek olarak aidat durum çizelgeleri haftalık işlenmektedir ancak panodaki duyurular aylık değiştirilmektedir. En güncel bilgiyi www.tasyonetim.com üzerinden görebilirsiniz.

  Her bir kiracı yada mal sahibinin değiştiğinde yönetime bilgi verme zorunluluğu vardır. Bu zorunluluğu göz ardı etmeniz durumunda, borç o daireye ait olduğu için borç bildirimi almaya devam edersiniz.